image سامسونگ گلکسی نوت ۵ را مرداد ماه معرفی می کند image اپل به منظور توسعه سرویس نقشه خود، کمپانی Coherent Navigation را خرید

صددروازه دیجیتال

ویندوز ۱۰ روی مک‌ بوک رتینای جدید روان‌ تر از OS X کار می‌ کند

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

در حالی که نسخه‌های بیلد ویندوز ۱۰ در حال انتشار است، الکس کینگ از وب‌سایت Computer Science نسخه‌ی پیش‌نمایش این سیستم عامل را روی مک بوک رتینا نصب کرده که نشان از عملکرد بهتر و روان‌تر ویندوز ۱۰ در مقابل OS X دارد.

الکس کینگ که نسخه‌ی پیش‌نمایش ویندوز ۱۰ را روی مک بوک رتینا نصب کرده، می‌گوید:

من واقعا تست کردم! نتیجه خیلی سریع و روان بود. رندرها با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه انجام می‌شود مگر اینکه بخواهید خیلی به سیستم فشار بیاورید. قطعا عملکرد ویندوز ۱۰ از OS X بهتر است و به نظر می‌رسد اپل باید فکری به هر حال اجرای انیمیشن‌ها کند. حتی وقتی قابلیت Transparency سیستم عامل OS X را خاموش کردم، باز Mission Control کاملا روان انجام نشد. اما با اینکه در ویندوز ۱۰ قابلیت Aero Glass Transparency اضافه شده، ولی همه چیز روان اجرا می‌شود. واقعا این موضوع قابل توجه است و باعث شده من بیش از پیش به مک‌بوک ۱۲ اینچی خود اهمیت دهم.
البته اگر قصد دارید تجربه‌ای مشابه کینگ روی مک‌بوک رتینا داشته باشید، باید بدانید که مشکلاتی هم وجود دارد. به عنوان مثال او اشاره می‌کند که همه درایورهای بوت‌کمپ به صورت خودکار نصب نمی‌شود، پشتیبانی از بلوتوث و برخی از اپلیکیشن‌های ویندوز مانند Steam وجود ندارد، چون نمی‌توانند از رزولوشن کامل نمایشگر رتینا استفاده کنند. اما در مجموع می‌تواند تجربه لذت‌بخشی باشد.

درباره admin
گروه نرم افزاری صددروازه اوقات خوشی را برای شما آرزومند است
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.