صددروازه دیجیتال

درباره ما

به گروه نرم افزاری صد دروازه خوش آمدید

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
تکنولوژی جدید

با گروه نرم افزاری صددروازه هر آنچه می‌خواهید اجرایی کنید.
اگر به بینهایت می‌اندیشید این مکان مخصوص شماست!

قیمت مناسب

گروه نرم افزاری صددروازه سعی دارد تا با قیمتی مناسب کارهای خود را ارائه دهد و به مشتریان خود احترام بگذارد.

بیشترین فروش

تکنولوژی جدید و قیمت های مناسب باعث شده تا فروش محصولات ما بیشتر باشد.شما هم به ما بپیوندید!


توانایی ها

صددروازه یک گروه نرم افزاری طراح و مشاور وب با ارائه ی خدمات طراحی و پیاده سازی انواع وبسایت و پورتال های سازمانی به همراه سیستم مدیریت محتوای اختصاصی (CMS)، طراحی و پیاده سازی سیستم آموزش مجازی (LMS)، راه حل های تجارت الکترونیک، اپلیکیشن های موبایل با پلتفرم های Android و IOS،طراحی اسکریپت،طراحی گرافیکی،تولید و پیاده سازی انواع نرم افزار و توسعه برنامه های تحت وب و همچنین مدیریت، پشتیبانی و تولید محتوا می باشد.

تیم صددروازه با برخورداری از متخصصین جوان و بهره گیری از تکنولوژی های روز طراحی وب مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی اقدام به فعالیت در عرصه وب نموده است. صددروازه تلاش می کند تا ارتباطی موثر و پایدار بین شما و مخاطبانتان ایجاد نماید.

پروژه های در حال ساخت...

اصلاً اهمیتی ندارد که از این قالب چه استفاده ای خواهید کرد، در هر صورت شما بهترین ظاهر و بیشترین کارایی را خواهد داشت. فقط کافیست این قالب را بر روی سایت خود نصب کنید و با استفاده از امکانات بینظیرش به مدیریت آن بپردازید.

Sadthme
Sadhost
Sadlearn
اعضای

گروه نرم افزاری صد دروازه

با دیدن این نمونه های کار اخیر ما می توانید به کارهای ما ایمان بیاورید و از ما بعنوان پیمانکار کارهای خود استفاده کنید. امیدواریم این تعداد نمونه کار برای بیان توانایی های ما کافی باشد.

احمد عالمی مدیر عامل
مصطفی ناظمی مدیر بخش وب سایت