image بیت کوین و ارزهای دیجیتال بر روی پلتفرم بلاک چین

صددروازه دیجیتال

طراحی خودرو پرنده با سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

پرواز، از زمان های بسیار دور رویای دوست داشتنی نسل بشر بوده است. پس از ختراع هواپیما، این رویا به مرحله ای بالا تر قدم برداشت و تبدیل به ماشین های پرنده شد. تصور کنید! دیگر برای سفر به ترکیه لازم نیست به دنبال تور استانبول از تهران بگردید؛ بلکه فقط کافی است سوار ماشین پرنده خود شوید و به سمت مقصد خود پرواز کنید. امروزه به دلیل افزایش آلودگی هوا، شرکت های خودروسازی به دنبال طراحی ماشین های برقی هستند. از طرفی ترافیک و زندگی پر مشغله عصر حاضر، دو عنصر متضاد و در عین حال تفکیک نشدنی این زمان می باشند؛ در نتیجه طبیعی است که دانشمندان به فکر طراحی خودرویی پرنده با سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت بیفتند. در ادامه بیشتر به برسی این ماشین حیرت انگیز می پردازیم.

لئو کوپه، خودرو پرنده ای سوپر اسپرت با سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت

لئو کوپه، جدید ترین محصول شرکت « Urban eVTOL»، یک خودرو پرنده فوق العاده زیبا و اسپرت می باشد که سازندگان آن مدعی هستند نهایت سرعت آن به ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد و می تواند این سرعت را تا ۴۸۳ کیلومتر حفظ کند. این خودروی پرنده از باتری ۶۶ کیلو واتی بهره برده و تقریبا می تواند یک ساعت و ربع پرواز کند. همچنین یک سیستم ایمنی فوق العاده و سه مرحله ای دارد تا از امنیت سرنشینانش اطمینان حاصل کند. این خودرو حیرت انگیز توسط « پیت بیتار» متخصص سیستم‌های پیشران عمودی و « کارلوس سالاف» طراح ابرخودروهای اسپرت که طراح خودروی مزدا فورای نیز هست، در حال ساخت می باشد. ظرفیت این خودرو ۳ نفر است و برای برخاستن به صورت عمودی و همچنین رانش افقی از ۱۶ پیشرانه عمودی و ۱۰ کیلو واتی استفاده می کند. لازم به ذکر است که شرکت سازنده قصد دارد با تولید یک نمونه اولیه، آزمایشات پروازی را از سال ۲۰۲۲ آغاز کند.

حداکثر سرعت لئو کوپه چقدر است؟

طراحی جذاب لئو کوپه فقط برای زیبایی نیست. هدف از طراحی بال های جعبه ای این خودرو این است که لئو کوپه بتواند در سرعت ۱۸۵ کیلومتر بر ساعت، حالت افقی خود را حفظ کرده و مسیرش را ادامه دهد. هرچند این بال های کوچک ممکن است باعث شوند که لئو کوپه برای باقی ماندن در آسمان به سرعت زیادی نیاز داشته باشد؛ ولی همچنین این امکان را ایجاد می کنند که این خودروی پرنده مانند خودرو های دیگر در پارکینگ، پارک شود و نیازی به آشیانه اختصاصی نداشته باشد. همانطور که پیش تر اشاره شد، سازندگان این خودرو پرنده انتظار دارند که حداکثر سرعت لئو کوپه ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد شد.


اگر به دنبال یک آموزشگاه زبان خوب هستید، مرکز زبان گات را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان با ۷ شعبه در سراسر کشور و بیش از ۱۰ سال سابقه آموزش به شما معرفی میکنیم، ضمنا شما میتوانید در این آموزشگاه تقریبا تمامی زبان های زنده دنیا را آموزش ببینید


قیمت خودروی پرنده لئو کوپه چقدر خواهد بود؟

شرکت Urban eVTOL»» همچنان راه درازی تا روانه کردن لئو کوپه به بازار های جهانی در پیش دارد. آزمایشات زیادی لازم است تا این خودروی دوست داشتنی کاملا ایمن شده و توانایی تولید انبوه را بدست آورد؛ پس طبیعی است که شرکت سازنده آن همچنان به دنبال سرمایه گذار بگردد. حدس قیمت تمام شده این محصول کاری مشکل در نظر گرفته می شود؛ اما بیتار معتقد است قیمت تمام شده زیر ۲۹۰ هزار دلار خواهد بود.

درباره admin
گروه نرم افزاری صددروازه اوقات خوشی را برای شما آرزومند است
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.